Image Alt
Nasza Oferta

Strony Internetowe

Strony Internetowe

Bądź kreatywny!

Wygląd i funkcjonalność strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla powodzenia biznesu. Strony Internetowe są estetyczne, przejrzyste i szybko ładująca się witryna to klucz do sukcesu i znacząca przewaga nad konkurencją. Z tego względu warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie nie tylko identyfikacji wizualnej firmy, tekstów oraz grafik, ale także należy zwrócić uwagę na kwestie stricte techniczne.

Wykonanych Stron !

90

Jak zacząć?

Tworzenie stron internetowych „od zera” jest dość żmudnym procesem, który wymaga wiedzy i umiejętności. O wiele prostszym, a przy tym równie funkcjonalnym rozwiązaniem jest utworzenie witryny w oparciu o jedną z wielu platform, jakie można znaleźć w sieci. Dla typowych blogów, stron-wizytówek i innych prostych kompozycji jedną z najbardziej popularnych opcji jest WordPress. 

Platforma ta umożliwia bardzo szybkie postawienie własnej strony i prostą customizację, częściowo opartą na mechanizmie drag and drop. Dodatkowym atutem jest p ogromna ilość szablonów, rozszerzeń, pakietów i innych dodatków.

Przygotowując dla Was strony internetowe oparte na WordPressie zadbamy nie tylko o jej wygląd, ale także dołożymy wszelkich starań, abyś mógł w prosty sposób zmieniać kluczowe informacje, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Makieta Strony

To schemat, który przygotowujemy w pierwszej fazie projektu. Dzięki niemu będziesz wiedział, jakie funkcjonalności będzie posiadała Twoja witryna oraz w jaki sposób będą one rozmieszczone na stronie. Na tym etapie można wprowadzać niezbędne poprawki.

Responsywność

Ponieważ udział urządzeń mobilnych w przeglądaniu sieci nieustannie wzrasta, responsywność strony to jedna z absolutnie niezbędnych cech. Dzięki dostosowaniu kodu do różnych rozmiarów ekranu – stacjonarnych lub mobilnych – Twoja strona będzie zawsze świetnie wyglądać, nie tracąc przy tym na użyteczności.

Optymalizacja SEO

Projektując witrynę dbamy o to, aby była ona łatwa w późniejszym pozycjonowaniu. Przygotujemy Twoją stronę tak, aby od strony technicznej była ona przejrzysta oraz dostosowana pod wyszukiwanie Google.

Projekt Graficzny

Wygląd strony jest ważny. Przygotowując projekt będziemy kierować się najnowszymi trendami, a także wykorzystamy wszelkie narzędzia, aby uczynić Twoją stronę przyjazną użytkownikom.

Nasze projekty charakteryzują się przejrzystym układem i atrakcyjnym wyglądem, a także idą w parze z innymi elementami identyfikacji wizualnej.

Zarządzanie treścią poprzez CMS

Dzięki temu systemowi będziesz w stanie w łatwy sposób aktualizować informacje zawarte na stronie. CMS nie wymaga podejmowania akcji na kodzie HTML, dzięki czemu jest niewymagający i intuicyjny w obsłudze. Dzięki mechanizmowi do zarządzania treścią będziesz w stanie m.in. dodawać nowe informacje i wpisy, a także edytować ich atrybuty, jak wielkość czy rodzaj czcionki.

Wsparcie Techniczne

Po zakończeniu projektu nie zostawimy Cię samego – jeżeli będziesz miał pytania dotyczące działania lub dodawania elementów (np. wpisów) na stronę, udzielimy wszelkich odpowiedzi oraz wyjaśnimy, jak w poprawny sposób zarządzać witryną.

Opcje tu, opcje tam… a może lepiej zlecić nam?

TrendSEO to zespół profesjonalistów znających się na swojej branży jak nikt inny. Wiemy, jak przygotować Twoją stronę tak, aby wzbudzała podziw klientów, zazdrość konkurencji, a Tobie nie sprawiała problemu przy okazji edycji danych. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę? Powodów jest co najmniej kilka:

  • Unikalny projekt: każdego klienta wysłuchujemy z uwagą, by na podstawie jego wskazówek i oczekiwań stworzyć stronę jedyną w swoim rodzaju;
  • Dopasowanie do klientów: Ty wiesz, czego oczekujesz – my wiemy, jak wykonać to w sposób przejrzysty i przyjazny dla Twoich klientów;
  • Postawisz pierwsze kroki w SEO: dzięki dostosowaniu strony do wymagań pozycjonowania będzie Ci łatwiej uzyskać wysoką lokatę w wyszukiwarce;
  • Zapomnisz o błędach technicznych: nie tylko wyeliminujemy je wszystkie, ale także będziemy służyć Ci radą i pomocą w wypadku pytań.

W TrendSEO zajmujemy się zarówno kwestią wizualną, jak i front- oraz back-endowymi elementami strony. Dzięki współpracy z nami możesz doprowadzić swoją stronę nie tylko do perfekcyjnego i nieprzeciętnego wyglądu, ale z łatwością zadbasz również o jej funkcjonalność, interaktywność i przyjazność dla użytkownika. Strony Internetowe Wrocław – Spełnią twoje oczekiwania !

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ ?

 

Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, a my jako grupa profesjonalistów – doradzimy Ci co możemy dla Ciebie zrobić!