d

MASZ PYTANIA ?

Skontaktuj się z nami !

ul. Wolbromska 18/1B, 53-149 Wrocław
trendseo@trendseo.pl
782 188 520
Image Alt
Zaufaj sprawdzonemu partnerowi !

STRONY INTERNETOWE

Napisanych linijek kodu

150000000000+

STRONY INTERNETOWE

Bądź kreatywny!

Wygląd i funkcjonalność strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla powodzenia biznesu. Strony Internetowe są estetyczne, przejrzyste i szybko ładująca się witryna to klucz do sukcesu i znacząca przewaga nad konkurencją. Z tego względu warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie nie tylko identyfikacji wizualnej firmy, tekstów oraz grafik, ale także należy zwrócić uwagę na kwestie stricte techniczne.

Strona Internetowa

JAK ZACZĄĆ?

Tworzenie stron internetowych „od zera” jest dość żmudnym procesem, który wymaga wiedzy i umiejętności. O wiele prostszym, a przy tym równie funkcjonalnym rozwiązaniem jest utworzenie witryny w oparciu o jedną z wielu platform, jakie można znaleźć w sieci. Dla typowych blogów, stron-wizytówek i innych prostych kompozycji jedną z najbardziej popularnych opcji jest WordPress. Platforma ta umożliwia bardzo szybkie postawienie własnej strony i prostą customizację, częściowo opartą na mechanizmie drag and drop. Dodatkowym atutem jest p ogromna ilość szablonów, rozszerzeń, pakietów i innych dodatków. Przygotowując dla Was strony internetowe oparte na WordPressie zadbamy nie tylko o jej wygląd, ale także dołożymy wszelkich starań, abyś mógł w prosty sposób zmieniać kluczowe informacje, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Miesiące Gwarancji

24

MAKIETA STRONY

01

To schemat, który przygotowujemy w pierwszej fazie projektu. Dzięki niemu będziesz wiedział, jakie funkcjonalności będzie posiadała Twoja witryna oraz w jaki sposób będą one rozmieszczone na stronie. Na tym etapie można wprowadzać niezbędne poprawki.

PROJEKT GRAFICZNY

02

Wygląd strony jest ważny. Przygotowując projekt będziemy kierować się najnowszymi trendami, a także wykorzystamy wszelkie narzędzia, aby uczynić Twoją stronę przyjazną użytkownikom. Nasze projekty charakteryzują się przejrzystym układem i atrakcyjnym wyglądem, a także idą w parze z innymi elementami identyfikacji wizualnej.

RESPONSYWNOŚĆ

03

Ponieważ udział urządzeń mobilnych w przeglądaniu sieci nieustannie wzrasta, responsywność strony to jedna z absolutnie niezbędnych cech. Dzięki dostosowaniu kodu do różnych rozmiarów ekranu – stacjonarnych lub mobilnych – Twoja strona będzie zawsze świetnie wyglądać, nie tracąc przy tym na użyteczności.

ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ POPRZEZ CMS

04

Dzięki temu systemowi będziesz w stanie w łatwy sposób aktualizować informacje zawarte na stronie. CMS nie wymaga podejmowania akcji na kodzie HTML, dzięki czemu jest niewymagający i intuicyjny w obsłudze. Dzięki mechanizmowi do zarządzania treścią będziesz w stanie m.in. dodawać nowe informacje i wpisy, a także edytować ich atrybuty, jak wielkość czy rodzaj czcionki.

OPTYMALIZACJA SEO

05

Projektując witrynę dbamy o to, aby była ona łatwa w późniejszym pozycjonowaniu. Przygotujemy Twoją stronę tak, aby od strony technicznej była ona przejrzysta oraz dostosowana pod wyszukiwanie Google.

WSPARCIE TECHNICZNE

06

Po zakończeniu projektu nie zostawimy Cię samego – jeżeli będziesz miał pytania dotyczące działania lub dodawania elementów (np. wpisów) na stronę, udzielimy wszelkich odpowiedzi oraz wyjaśnimy, jak w poprawny sposób zarządzać witryną.

Opcje tu, opcje tam… a może lepiej zlecić nam?

TrendSEO to zespół profesjonalistów znających się na swojej branży jak nikt inny. Wiemy, jak przygotować Twoją stronę tak, aby wzbudzała podziw klientów, zazdrość konkurencji, a Tobie nie sprawiała problemu przy okazji edycji danych. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę? Powodów jest co najmniej kilka:

  • Unikalny projekt: każdego klienta wysłuchujemy z uwagą, by na podstawie jego wskazówek i oczekiwań stworzyć stronę jedyną w swoim rodzaju;
  • Dopasowanie do klientów: Ty wiesz, czego oczekujesz – my wiemy, jak wykonać to w sposób przejrzysty i przyjazny dla Twoich klientów;
  • Postawisz pierwsze kroki w SEO: dzięki dostosowaniu strony do wymagań pozycjonowania będzie Ci łatwiej uzyskać wysoką lokatę w wyszukiwarce;
  • Zapomnisz o błędach technicznych: nie tylko wyeliminujemy je wszystkie, ale także będziemy służyć Ci radą i pomocą w wypadku pytań.

Co daje współpraca z nami?

Chociaż szeptanie może wydawać się proste, istnieje bardzo cienka granica pomiędzy dobrą, a totalnie nieudaną kampanią. Dodatkowo należy pamiętać, że internet nie wybacza błędów i jeżeli raz pozwolisz, aby podobna akcja została źle przeprowadzona, efekty mogą być bardzo długotrwałe. Z tego względu lepiej jest zgłosić się do profesjonalistów od marketingu szeptanego, którzy zaplanują i wykonają cały proces zgodnie ze sztuką e-marketingu.

Współpracując z nami otrzymasz nie tylko wsparcie i kompleksową obsługę, ale także dostęp do grona specjalistów, którzy pomogą Ci przeprowadzić kampanię w sposób gwarantujący maksymalne korzyści. Tworząc strategię dla marketingu szeptanego uwzględnimy:

  • Konieczność budowania relacji z klientami: im lepiej znasz swoją grupę docelową, tym lepszą ofertę jesteś w stanie dla nich przygotować;
  • Zwiększanie sprzedaży na stronie: czyli cel każdego biznesu online. Dodatkowo marketing szeptany umożliwia sprawne orientowanie się w najnowszych trendach, nowinkach i tendencjach w Twojej branży;
  • Wzrost rozpoznawalności marki w sieci: przydatne zarówno dla nowej, jak i już istniejącej marki. Dzięki szeptaniu możesz wspomóc zaistnienie nowego produktu, a także utrzymać i rozszerzyć zainteresowanie dla tego, który już istnieje;
  • Wspomożenie kampanii SEO oraz płatnych akcji reklamowych: e-marketing jest najskuteczniejszy, gdy łączy się różne techniki promocji. Buzz marketing może być pomocny przy kampanii AdWords lub pozycjonowaniu.

Dlaczego właśnie my ?

W TrendSEO zajmujemy się zarówno kwestią wizualną, jak i front- oraz back-endowymi elementami strony. Dzięki współpracy z nami możesz doprowadzić swoją stronę nie tylko do perfekcyjnego i nieprzeciętnego wyglądu, ale z łatwością zadbasz również o jej funkcjonalność, interaktywność i przyjazność dla użytkownika. Strony Internetowe Wrocław – Spełnią twoje oczekiwania !