Image Alt
SKORO MOŻESZ, PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !

O Nas

Jesteśmy zespołem ekspertów w

tworzeniu marketingu i reklamy !

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży i chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi klientami. Wspieramy w tworzeniu kampanii AdWords, tworzymy strony i sklepy internetowe, zajmujemy się marketingiem szeptanym. Także pozycjonowanie i content marketing nie mają dla nas tajemnic. TrendSEO wspiera i organizuje działania marketingowe dla swoich klientów już od ponad 8 lat. Współpracujemy z wieloma klientami w Polsce, jak i na świecie. Ponieważ każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, praca nauczyła nas elastycznego podejścia do zadania oraz wyrozumiałości i zaangażowania dla realizacji powierzonych zadań.

Nie traktujemy Cię jak kolejnego numerka w kartotece – mamy świadomość, że Twój projekt różni się od innych w sieci i w związku z tym w momencie tworzenia kampanii zaproponujemy działania ściśle dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Chcesz się przekonać? Zapraszamy do współpracy !

KLIENCI O NAS !

Korzystam z usług TrendSEO od pół roku i jestem bardzo zadowolona z efektów pozycjonowania mojej strony firmowej. Obsługa i kontakt na najwyższym poziomie, widać zaangażowanie całego zespołu. Solidny parter biznesowy, polecam ich usługi z czystym sumieniem!

Joanna Szwed Właściciel

KLIENCI O NAS !

Profesjonalna obsługa klienta, zawsze można porozmawiać ze swoim doradcą, a potem opiekunem klienta. Wszystkie działania prowadzone bardzo dobrze w oparciu o wspólne ustalenia, komunikacja na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam współpracę z TrendSEO !

Damian Jurczyk Właściciel

KLIENCI O NAS !

Współpracujemy z firmą TrendSEO od trzech miesięcy i jesteśmy ogromnie zadowoleni efektów. W tym czasie ruch na naszej stronie wzrósł o ok. 80%. Prawdziwi specjaliści! Polecamy!!!

Agnieszka Korczak Dyrektor Marketingu

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ ?

 

Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, a my jako grupa profesjonalistów – doradzimy Ci co możemy dla Ciebie zrobić!