d

MASZ PYTANIA ?

Skontaktuj się z nami !

ul. Wolbromska 18/1B, 53-149 Wrocław
trendseo@trendseo.pl
782 188 520
Image Alt
Zaufaj sprawdzonemu partnerowi !

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanych Stron

1500+

JAK TO DZIAŁA?

Proces Pozycjonowania

Choć wyszukiwarka Google ewoluowała z czasem, jej mechanizm wyszukiwania wciąż opiera się na tekście. Oznacza to, że aby pojawić się wysoko w wynikach wyszukiwania, trzeba zadbać o jakość i tematykę tekstów na swojej stronie. Do tego właśnie służy pozycjonowanie (SEO – search engine optimization). Pozycjonując stronę wykonujemy szereg działań mających na celu uplasować Twoją witrynę na możliwie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google.
Pozycjonowanie stron Wrocław czy też SEO to nie tylko dobrej jakości content, który pojawia się na stronie, ale również szereg zabiegów technicznych, mających na celu usprawnić jej działanie. Dobrze zoptymalizowana strona ma zdecydowanie większe szanse na wyższą lokatę w wynikach wyszukiwania. Jeżeli Twoja strona będzie również atrakcyjna wizualnie, przełoży się to na znaczący wzrost ruchu, ilość odwiedzających, a w konsekwencji – wzrost sprzedaży Twojego produktu czy usługi. To również świetny sposób na pokazanie swojego profesjonalizmu; w końcu jesteś liderem w Twojej branży i dysponujesz wiedzą, której potrzebują Twoi obecni i przyszli klienci. Zaprezentowanie małej próbki zachęci potencjalnego klienta do sięgnięcia po więcej.

POZYCJONOWANIE

Jak skutecznie pozycjonować swoją stronę?

Zdecydowana większość z nas, gdy chcemy coś znaleźć w internecie, korzysta z wyszukiwarki Google. Niezależnie od hasła, jakie wpiszemy, dostajemy setki, tysiące, a czasem nawet miliony wyników. Z punktu widzenia szukającego to dobrze, ponieważ dzięki ogromnej ilości opcji do wyboru możemy łatwo porównać ceny produktów lub jakość wybranej usługi w różnych miejscach. Jednak co ma zrobić przedsiębiorca, aby zaistnieć w tym tłumie ofert, jak sprawić, by szukający wybrał właśnie jego stronę? Jedną z pierwszych, absolutnie niezbędnych dla Twojej witryny rzeczy jest pozycjonowanie czy też pozycjonowanie stron.

WYPOZYCJONOWANYCH FRAZ W TOP 10

980000+

WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY SUKCES W TRZECH ETAPACH:

OPTYMALIZACJA

01

Szereg działań mających na celu poprawienie funkcjonalności strony, struktury kodu, a także usprawnienie działania wtyczek, modułów i innych dodatkowych elementów strony.

CONTENT

02

Czyli stworzenie wartościowej treści, która zainteresuje odwiedzających i zachęci ich do pozostania na stronie na dłużej. To także zachęta dla mechanizmów Google, by wyżej pozycjonować witrynę.

DESIGN

03

Czyli wygląd strony: optymalizacja szablonu, odświeżenie grafik, poprawne działanie dołączanych do tekstów multimediów, identyfikacja wizualna firmy.

Współpracując z nami w pierwszej kolejności otrzymasz plan przemyślanej strategii SEO dostosowany specjalnie pod Ciebie i Twoje możliwości oraz oczekiwania. Na jego podstawie opracujemy dla ciebie niezbędny, wartościowy content, a także odświeżymy stronę pod względem wizualnym i technicznym. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu będziesz w stanie wypromować swoją witrynę bez konieczności samodzielnego zgłębiania tematu czy korzystania z metody prób i błędów. W TrendSEO oddajemy do Twojej dyspozycji zespół copywriterów, grafików i techników, których zadaniem będzie zdobyć jak najwyższą lokatę w wyszukiwarce Google.

Jeszcze więcej plusów !

Pozycjonowanie ma wymierne skutki nie tylko na widoczność strony w Google. To także skuteczny i długotrwały sposób na poprawienie widoczności strony, ale także zwiększenie wartościowego ruchu na stronie – działa to na zasadzie efektu kuli śniegowej – oraz wzrostu konwersji, czyli stosunku odwiedzin witryny do zapytań o ofertę. Dobrze wykonana i pozycjonowana strona potrafi nawet sprawić, że stawki za reklamę w ramach kampanii AdWords będą niższe, niż dla strony niedopracowanej. Dzięki temu będziesz w stanie reklamować się więcej przy niezmienionym budżecie.

Masz wątpliwości? Wypróbuj Nas !

Doskonale rozumiemy, że wybór odpowiedniej agencji kreatywnej to spory problem. Z jednej strony masz zapewne bardzo konkretne potrzeby i wymagania, z drugiej – tysiące firm do wyboru. Dlatego w TrendSEO chcemy ułatwić Ci sprawę i proponujemy bezpłatną rozmowę wstępną, podczas której omówimy, jakich działań potrzebujesz, aby skutecznie się pozycjonować. Przygotujemy także bezpłatną wycenę dla Twojego projektu oraz przedstawimy wstępny plan działania, dzięki któremu Twoja strona szybko sięgnie po najwyższe możliwe miejsca w wyszukiwarce Google. Zaufaj profesjonalistą – Pozycjonowanie stron Wrocław.