d

MASZ PYTANIA ?

Skontaktuj się z nami !

ul. Wolbromska 18/1B, 53-149 Wrocław
trendseo@trendseo.pl
782 188 520
Image Alt
Zaufaj sprawdzonemu partnerowi !

SKLEPY INTERNETOWE

Sklepów Internetowych

150+

Chcesz sprzedawać?

Rób to w sieci!

Z roku na rok coraz chętniej i częściej korzystamy z możliwości robienia zakupów przez internet. Od nietypowych gadżetów i biletów na koncert, przez ubrania, aż po żywność, sprzedaż w sieci z każdym rokiem staje się coraz bardziej zyskowna. Jednak żebyś mógł ukroić dla siebie kawałek tego tortu, musisz zadbać o swój sklep. Jeżeli będzie on wizualnie dobrze wykonany, szybki i pozbawiony błędów w kodzie, z pewnością pomoże Ci to w maksymalizacji zysków.

Sklep Internetowy

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Najprostszym sposobem na postawienie własnego sklepu jest skorzystanie z ogólnodostępnych systemów przeznaczonych dla e-commerce. W Polce najpopularniejsze platformy to PrestaShop, Shoper, a także wtyczka do WordPress o nazwie WooCommerce. Każda z tych opcji ma za zadanie umożliwić stworzenie sklepu, a także maksymalnie ułatwić jego obsługę. Dzięki odpowiednim wtyczkom i modułom możesz dowolnie rozbudowywać swoje królestwo tak, by klienci mogli zrealizować zakupy sprawnie i bez problemów, a także żeby Tobie było łatwo zarządzać zamówieniami. W zależności od tego, czego potrzebujesz, możemy przygotować sklep na zamówienie, lub przygotować go z już dostępnych na rynku elementów. W przypadku indywidualnego projektu możesz liczyć na jedyny w swoim rodzaju szablon oraz oryginalny projekt graficzny, który umożliwi Ci wyróżnienie się na tle konkurencji. Z kolei jeżeli oczekujesz szybkiego rozwiązania, wtedy gotowy sklep będzie strzałem w dziesiątkę.

Zakupy przez internet

24h

JAK WYGLĄDA TWORZENIE SKLEPU ONLINE?

PRZYGOTOWANIE POMYSŁU

01

To pierwszy krok na drodze do powstania sklepu. Na tym etapie przygotowujemy ogólną wizję dla Twojej platformy, z zaznaczeniem co, gdzie i w jaki sposób ma pracować. Na Twoje zlecenie przeprowadzamy burzę mózgów, sypiemy pomysłami z rękawa oraz nanosimy niezbędne poprawki.

PROJEKT GRAFICZNY

02

Sklep musi dobrze wyglądać, aby przyciągał klientów. W opcji indywidualnego designu tworzymy szablon od podstaw, dla gotowego sklepu wybieramy już istniejące rozwiązanie. Dopasowujemy także stylistykę i ogólny wygląd sklepu do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

REALIZACJA

03

Na tym etapie instalujemy i konfigurujemy podstawowe elementy Twojego sklepu, jak np. dane o płatnościach czy ilość kategorii. Implementujemy także szatę graficzną, logotypy, stopki i inne niezbędne elementy identyfikacji wizualnej.

FUNKCJONALNOŚĆ I MODUŁY

04

Po instalacji i zaimplementowaniu podstawowych funkcjonalności sklepu zajmujemy się instalacją niezbędnych dla Ciebie wtyczek oraz sprawdzamy, czy poprawnie działają.

CUSTOMIZACJA

05

Jeśli zdecydowałeś się na unikalny projekt sklepu, wykonamy prace niezbędne dla wygody Twojej i użytkowników: dodamy kilka sposobów płatności, zadbamy o sprawnie działający koszyk, a także ułatwimy Ci wysyłkę. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy również napisać moduł lub wtyczkę specjalnie dla Ciebie.

WSPARCIE TECHNICZNE

06

Podobnie jak w przypadku stron internetowych, nie zostawimy Cię ze sklepem samego. Zapewniamy wsparcie i pomoc przy wdrażaniu w działanie sklepu, a także zajmiemy się usuwaniem błędów, jeżeli takowe wystąpią.

Co daje współpraca z nami?

Jedną z największych zalet PrestaShop i WooCommerce jest mnogość rozwiązań, jakie oferują. Jednocześnie jest to również największy problem, ponieważ trudno połapać się w morzu dodatków, wtyczek, szablonów i innych elementów, jeżeli nie ma się wiele czasu na naukę, a sklep potrzebny jest na już. Z tego powodu warto rozważyć zlecenie wykonania sklepu doświadczonemu zespołowi z wieloletnim stażem w branży. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze, które musiałbyś wydać na naprawianie potencjalnych błędów.

W TrendSEO rozumiemy, że potrzebujesz unikalnego projektu. Jesteśmy tu, aby dostarczyć Ci najlepszy produkt w rozsądnym przedziale czasowym. Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • Unikalny projekt lub kreatywne wykorzystanie już istniejących elementów: dzięki temu Twój sklep będzie wyglądał świeżo i profesjonalnie, a prosta obsługa zachęci klientów do zakupów;
  • Optymalizację działania serwisu: przejrzysty kod i szybkie ładowanie strony będą Twoim atutem;
  • Optymalizację pod SEO: skonstruujemy sklep tak, aby łatwiej było poddawać go akcjom marketingowym w przyszłości;
  • Responsywność: dzięki temu Twój sklep będzie elegancki i wygodny w obsłudze na każdym typie urządzenia;
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne: odpowiemy na pytania, przetestujemy Twoje pomysły i wykonamy projekt z najwyższą starannością.
Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz nas wypróbować?

W TrendSEO doskonale rozumiemy, że sklep jest dla Ciebie ważnym elementem Twojego biznesu. Traktujemy go równie poważnie i w związku z tym zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – podczas pierwszej rozmowy przedstawimy pokrótce plan działania oraz najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Ustalimy również kosztorys omawianych prac i czas potrzebny na ich realizację.