Image Alt
Nasza Oferta

Sklepy Internetowe

Sklepy Internetowe

Chcesz sprzedawać? Rób to w sieci!

Z roku na rok coraz chętniej i częściej korzystamy z możliwości robienia zakupów przez internet.

Od nietypowych gadżetów i biletów na koncert, przez ubrania, aż po żywność, sprzedaż w sieci z każdym rokiem staje się coraz bardziej zyskowna. Jednak żebyś mógł ukroić dla siebie kawałek tego tortu, musisz zadbać o swój sklep. Jeżeli będzie on wizualnie dobrze wykonany, szybki i pozbawiony błędów w kodzie, z pewnością pomoże Ci to w maksymalizacji zysków.

Wykonane Sklepy !

34

Od czego zacząć?

Najprostszym sposobem na postawienie własnego sklepu jest skorzystanie z ogólnodostępnych systemów przeznaczonych dla e-commerce. W Polce najpopularniejsze platformy to PrestaShop, Shoper, a także wtyczka do WordPress o nazwie WooCommerce. Każda z tych opcji ma za zadanie umożliwić stworzenie sklepu, a także maksymalnie ułatwić jego obsługę. Dzięki odpowiednim wtyczkom i modułom możesz dowolnie rozbudowywać swoje królestwo tak, by klienci mogli zrealizować zakupy sprawnie i bez problemów, a także żeby Tobie było łatwo zarządzać zamówieniami.

W zależności od tego, czego potrzebujesz, możemy przygotować sklep na zamówienie, lub przygotować go z już dostępnych na rynku elementów. W przypadku indywidualnego projektu możesz liczyć na jedyny w swoim rodzaju szablon oraz oryginalny projekt graficzny, który umożliwi Ci wyróżnienie się na tle konkurencji. Z kolei jeżeli oczekujesz szybkiego rozwiązania, wtedy gotowy sklep będzie strzałem w dziesiątkę.

JAK WYGLĄDA TWORZENIE SKLEPU ONLINE?

Przygotowanie Pomysłu

To pierwszy krok na drodze do powstania sklepu. Na tym etapie przygotowujemy ogólną wizję dla Twojej platformy, z zaznaczeniem co, gdzie i w jaki sposób ma pracować. Na Twoje zlecenie przeprowadzamy burzę mózgów, sypiemy pomysłami z rękawa oraz nanosimy niezbędne poprawki.

Projekt Graficzny

Sklep musi dobrze wyglądać, aby przyciągał klientów. W opcji indywidualnego designu tworzymy szablon od podstaw, dla gotowego sklepu wybieramy już istniejące rozwiązanie. Dopasowujemy także stylistykę i ogólny wygląd sklepu do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

Realizacja

Na tym etapie instalujemy i konfigurujemy podstawowe elementy Twojego sklepu, jak np. dane o płatnościach czy ilość kategorii. Implementujemy także szatę graficzną, logotypy, stopki i inne niezbędne elementy identyfikacji wizualnej.

Funkcjonalność i Moduły

Po instalacji i zaimplementowaniu podstawowych funkcjonalności sklepu zajmujemy się instalacją niezbędnych dla Ciebie wtyczek oraz sprawdzamy, czy poprawnie działają.

Customizacja

Jeśli zdecydowałeś się na unikalny projekt sklepu, wykonamy prace niezbędne dla wygody Twojej i użytkowników: dodamy kilka sposobów płatności, zadbamy o sprawnie działający koszyk, a także ułatwimy Ci wysyłkę. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy również napisać moduł lub wtyczkę specjalnie dla Ciebie.

Wsparcie Techniczne

Podobnie jak w przypadku stron internetowych, nie zostawimy Cię ze sklepem samego. Zapewniamy wsparcie i pomoc przy wdrażaniu w działanie sklepu, a także zajmiemy się usuwaniem błędów, jeżeli takowe wystąpią.

Co daje współpraca z nami?

Jedną z największych zalet PrestaShop i WooCommerce jest mnogość rozwiązań, jakie oferują. Jednocześnie jest to również największy problem, ponieważ trudno połapać się w morzu dodatków, wtyczek, szablonów i innych elementów, jeżeli nie ma się wiele czasu na naukę, a sklep potrzebny jest na już. Z tego powodu warto rozważyć zlecenie wykonania sklepu doświadczonemu zespołowi z wieloletnim stażem w branży. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze, które musiałbyś wydać na naprawianie potencjalnych błędów.

W TrendSEO rozumiemy, że potrzebujesz unikalnego projektu. Jesteśmy tu, aby dostarczyć Ci najlepszy produkt w rozsądnym przedziale czasowym. Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • Unikalny projekt lub kreatywne wykorzystanie już istniejących elementów: dzięki temu Twój sklep będzie wyglądał świeżo i profesjonalnie, a prosta obsługa zachęci klientów do zakupów;
  • Optymalizację działania serwisu: przejrzysty kod i szybkie ładowanie strony będą Twoim atutem;
  • Optymalizację pod SEO: skonstruujemy sklep tak, aby łatwiej było poddawać go akcjom marketingowym w przyszłości;
  • Responsywność: dzięki temu Twój sklep będzie elegancki i wygodny w obsłudze na każdym typie urządzenia;
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne: odpowiemy na pytania, przetestujemy Twoje pomysły i wykonamy projekt z najwyższą starannością.

Chcesz nas wypróbować? Zapraszamy do kontaktu!

W TrendSEO doskonale rozumiemy, że sklep jest dla Ciebie ważnym elementem Twojego biznesu. Traktujemy go równie poważnie i w związku z tym zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami – podczas pierwszej rozmowy przedstawimy pokrótce plan działania oraz najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Ustalimy również kosztorys omawianych prac i czas potrzebny na ich realizację.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ ?

 

Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, a my jako grupa profesjonalistów – doradzimy Ci co możemy dla Ciebie zrobić!